Edih Logo

Pirmame EDIH take out susitikime pristatyti e-komercijos ir pinigų plovimo prevencijos sprendimai

2023-06-07

Birželio 6 d. įvyko pirmasis E-DIH.LT („Pramonės, žemės ūkio ir energetikos sektorių skaitmeninė transformacija Lietuvoje“) inicijuotas skaitmeninių pietų klubo EDIH take out susitikimas. Skaitmeninių pietų klubas EDIH take out – tai nuotolinių susitikimų platforma tiems, kurie ieško efektyviausio būdo skaitmenizuoti savo verslo procesus, su tais, kurie siūlo pažangiausius sprendimus skaitmenizacijai.

Pirmojo pietų klubo metu BCCS klasterio vadovas, UAB „Devslate group“ projektų vadovas Andrius Petkevičius susirinkusiems įmonių atstovams pristatė e-komercijos naudas ir galimybes įmonės veiklos procesų optimizavimui.

Pasak pranešėjo, pandemija pakeitė apsipirkimo įpročius, o tai sąlygojo įmonių spartesnį perėjimą prie e-komercijos sprendimų – jau dabar penktadalis mažmeninės prekybos rinkos pardavimų įvyksta internete, prognozuojama, jog per ateinančius metus šis rodiklis augs iki 26 proc. „E-komercija neturi sienų“, – sakė A. Petkevičius kalbėdamas apie poreikį pritaikyti e-komercijos sprendimus Lietuvos įmonėse, tokiu būdu didinant pardavimus ir plečiant tarptautines eksporto rinkas.

Susitikimo svečias taip pat pasidalino informacija apie birželio mėn. planuojamą skelbti kvietimą teikti paraiškas pagal paramos priemonę „Skatinti įmones skaitmenizuotis“.

Antrasis EDIH take out pranešėjas – UAB „Ondato“ klientų sėkmės vadovas Rimantas Radzevičius – su dalyviais pasidalino pinigų plovimo prevencijos (AML) sprendimais procesų skaitmenizavimui bei efektyvinimui įmonėse.

Kalbėdamas apie temos aktualumą R. Radzevičius pabrėžė, jog automatizacija ir IT sprendimų įtraukimas verslo procesuose mažina kaštus, procesų apimtis ir kartu prisideda prie įmonių konkurencingumo didinimo. Pristatydamas įmonės siūlomas paslaugas, svečias ne kartą akcentavo Ondato lankstumą – klientai gali rinktis iš esamų kompleksinių sprendimų arba sukurti savo sprendimą iš daugiau nei 30 esamų modulių. Pasak atstovo, klientai pasirinkdami Ondato mažina riziką baudų atžvilgiu, apsaugo savo reputaciją – vienas iš įmonės privalumų, tai 0 proc. tolerancija sukčiavimui; įvairioms pramonės šakoms pritaikyta Ondato padeda klientams mažinti sąnaudas ir užtikrinti didesnį atitikties našumą – siūlomi sprendimai klientams leidžia daugiau dėmesio skirti veiklos plėtrai ir mažinti laiką praleistą užtikrinant verslo laikymąsi ir atitikimą reikalavimams.

 

A. Petkevičiaus pranešimas.

R. Radzevičiaus pranešimas.

 

Artimiausias skaitmeninių pietų klubo EDIH take out susitikimas vyks birželio 20 d.