Edih Logo

Prie dinamiškos ESIC ekosistemos prisijungė Kaišiadorių ir Telšių rajonų savivaldybės

2024-02-09

Š. m. vasario 7 d. skaitmeninių inovacijų centras, klasteris ir projekto E-DIH.LT partneris „AgriFood Lithuania DIH“ surengė išskirtinį nuotolinį susitikimą su Lietuvos miestų ir rajonų savivaldybių vadovais bei administracijų atstovais iš 20 skirtingų Lietuvos savivaldybių.

Renginio tema – „Skaitmeninės transformacijos įtaka savivaldybėms: iššūkiai ir galimybės“. Pranešimus skaitė „AgriFood Lithuania DIH“ generalinė direktorė ir Europos klasterių aljanso viceprezidentė Kristina Šermukšnytė-Alešiūnienė bei organizacijos projektų vadovė dr. Jovita Ruseckaja.

Didžiausią dėmesį skyrėme Europos skaitmeninių inovacijų centro Lietuvoje E-DIH.LT veiklos ir viešojo sektoriaus įsitraukimo į ESIC (angl. EDIH) ekosistemą galimybių ir naudos pristatymui.

Pranešėjos pabrėžė, kad ESIC vaidmuo gyvybiškai svarbus formuojant Europos skaitmeninę ateitį ir skatina tvirtą aplinką pažangioms naujovėms.  Taip pat pristatytos įžvalgos, kaip skaitmeninė transformacija gali praturtinti ir sustiprinti savivaldybių veiklą bei gyventojų gyvenimo kokybę.

Džiugina tai, kad iškart po susitikimo prie sparčiai besivystančių Lietuvos regionų skaitmeninės transformacijos prisijungė Kaišiadorių rajono savivaldybė. Tikimės, kad šis gerasis pavyzdys paskatins ir kitas vidurio bei vakarų Lietuvos regionų savivaldybes žengti tuo pačiu keliu ir pasinaudoti E-DIH.LT teikiamomis galimybėmis!