Edih Logo

Skatmeninių pietų klube pristatyti programavimo bei tvarios apsaugos sprendimai.

2023-07-06

Liepos 4 d. Skaitmeninių pietų klubo EDIH take out metu XPLICITY marketingo vadovė Alina Laukienė pasidalino programavimo sprendimais: nuo idėjos iki galutinio produkto. Savo pranešime įmonės atstovė pristatė XPLICITY – užsakomąjį programavimą kuriančios įmonės – veiklą, skirtingas patirtis ir bendradarbiavimo būdus su klientais bei praktine informacija, ieškantiems skaitmeninimo partnerių, turintiems idėją, tačiau nežinantiems kokius pirmuosius žingsnius reikėtų žengti vystant skaitmenizavimo projektus. „Dažnai įmonės turi idėjų, tačiau nežino nuo ko pradėti. Padedame klientams planuoti ir žengti pirmuosius žingsnius, dideles ambicijas pasiekti strategiškai ir įgyvendinti pasitelkiant tas technologijas, kurių iš tiesų reikia ir be kurių verslas negali gyventi“, – pietų klubo dalyviams sakė A. Laukienė.

UVIRESO vadovas dr. Jonas Klimantas susitikime kalbėjo apie tai, kaip chemikalus keičiant šviesa ir elektra galima užtikrinti tvarią apsaugą nuo mikroorganizmų. Dezinfekcijos sprendimus, apsaugą nuo riebalų siūlančios įmonės atstovas dalinosi necheminių dezinfekcijos ir pasterizacijos metodais, jų privalumais bei patarimais, kaip gerinti ir pasiekti maksimalų gamybinės sanitarijos rezultatą.

A. Laukienės pranešimo pristatymas.

dr. J. Klimanto pranešimo pristatymas.

 

Skaitmeninių pietų klubas EDIH take out – tai nuotolinių susitikimų platforma tiems, kurie ieško efektyviausio būdo skaitmenizuoti savo verslo procesus, su tais, kurie siūlo pažangiausius sprendimus skaitmenizacijai.

Artimiausias skaitmeninių pietų klubo EDIH take out susitikimas vyks liepos 18 d.