Edih Logo

Dronų inovatoriams – dar viena proga gauti projekto ICAERUS paramą

2024-02-23

Iki gegužės 7 d. galite atsiliepti į antrąjį „Europos horizonto“ finansuojamo projekto ICAERUS PUSH kvietimą! Galbūt tapsite vienu iš trijų subprojektų, vertų finansavimo?

2023 m. startavusio ICAERUS tikslas – pristatyti ir remti veiksmingą, efektyvų ir saugų bepiločių orlaivių naudojimą. Taip pat nustatyti su jų naudojimu susijusias riziką ir pridėtinę vertę.

Projekto 1-asis PUSH tipo atviras kvietimas buvo itin sėkmingas: pritraukė daugiau nei 55 pretendentus iš 17 Europos šalių, 5 atrinkti subprojektai jau įgyvendinami. Plačiau apie rezultatus čia.

Esate suinteresuoti inovacijų plėtra?

Tuomet šis kvietimas būtent jums. Trims atrinktoms paraiškoms bus skirta po 60 tūkst. Eur įgyvendinti projektus, kuriais siekiama dronais surinktus duomenis pristatyti ir panaudoti kaip būdą vertinti technologines ir netechnologines hipotezes.

Kokių tipų paraiškas ir (arba) sprendimus numatoma finansuoti (neapsiribojant)?

  • Inovatyvias idėjas
  • Dronų aparatinės ir programinės įrangos kūrimą
  • Duomenų analizę ir apdorojimą
  • Bepiločiais orlaiviais pagrįstas paslaugas
  • Su dronais susijusias taikomąsias programas
  • Standartus ir taisykles

Kas gali kreiptis?

Mokslinių tyrimų ir technologijų vystymo suinteresuotieji subjektai (pavyzdžiui, dronų gamintojai, startuoliai ir MVĮ, naudojantys inovatyvias dronų paslaugas ir technologijas, dirbtinio intelekto ir daiktų interneto įmonės bei mokslinių tyrimų institutai) ar registruoti juridiniai asmenys reikalavimus atitinkančiose programos „Europos horizontas“ šalyse. Tai apima ES valstybes nares, jų atokiausius regionus, su ES nare susijusias užjūrio šalis ir teritorijas, taip pat su „Europos horizontu“ susijusių šalių piliečius.

Terminai, kaip aplikuoti ir kita svarbi informacija

Paraiškų laukiama iki š. m. gegužės 7 d.

Vertinimas truks iki š. m. liepos mėnesio.

Projektų įgyvendinimas bus suskirstytas į projektavimo, gamybos, pardavimo etapus ir truks 12 mėnesių: 2024 09 01–2025 08 31.

Oficiali projekto kalba – anglų.

Turite projektą atliepiančių ambicijų? Kviečiame registruotis ICAERUS atvirų kvietimų platformoje jau dabar!

Daugiau informacijos anglų kalba – projekto svetainėje, lietuviškai – E-DIH.LT.